Følg

Hvem kan søke om å få gjort midlene beslagsfrie – og når?

Det er den som skal få eller har fått midlene, som kan søke Stiftelsestilsynet om å få gjort midlene beslagsfrie.

Du kan søke både før og etter at du har fått midlene. Hvis du søker etter at det er gjort beslag i midlene, må du sende søknaden innen én måned etter beslagstidspunktet (dekningsloven § 3-9 første ledd). 

Har du fortsatt spørsmål? Send en melding.

»» gå tilbake til www.lottstift.no
Levert av Zendesk